БІГБОРДи Черкаси

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ЧЕРКАСИ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ)

Рекламне агентство спеціалізується на розміщенні зовнішньої реклами в Черкасах і надає повний комплекс послуг: розробка та дизайн макета, складання адресних програм, бронювання і оренда сторін, широкоформатний друк та монтаж, надання фотозвітів. В нашій базі 236 поверхонь у всіх районах міста різної вартості і охоплення. Наші менеджери оперативно підготують для вас схему розміщення з урахуванням зайнятості і бюджету на обраний період, а для постійних клієнтів нададуть об'ємні знижки і найкращі ціни на «наружку».

Замовте розміщення зовнішньої реклами в Черкасах і вашу рекламу помітять.

 

Рекламні щити і білборди формату 3x6 в Черкасах

Cамий популярний формат зовнішньої реклами в Черкасах - щити висотою 3 і шириною 6 метрів (позначення 3х6 і 6х3 ідентичні), які також називають «білбордами» (від англійського billboard - дошка з афішею). Такі плакати висотою 3 і шириною 6 метрів розміщуються на жвавих вулицях і трасах і є одним з найбільш ефективних рекламних носіїв. Для розміщення на білбордах використовується рекламне зображення надруковане на банерній тканині або постерної папері. Ціна оренди такого щита буде залежати від місця розташування, прохідності і оглядовості місця. Як правило, щити розміщуються на цілий місяць і за 3-5 днів до початку чергового періоду необхідно підтвердити розміщення і підготувати макет для друку вашого банера 3х6. Білборди найкращий формат для розміщення креативної реклами з виносними елементами.

 

Скролери і сіті-формати в Черкасах

Якщо щити розташовуються, як правило, уздовж автомобільних вулиць, то сіті-формати, виконані у вигляді лайтбоксів і скроллером, розміщують, найчастіше, уздовж тротуарів, пішохідних зон і на автобусних зупинках. Вуличні меблі - один з найефективніших видів носіїв, націлених на молоду аудиторію: студентів і велосипедистів, службовців офісу. Так як сіті-формати можна розташувати безпосередньо біля входу в торговельну точку - цей тип реклами найбільш близький до споживача, а за рахунок невеликої ціни однієї поверхні можна охопити відразу кілька районів міста. Сіті-лайти і штендери, піллари і скролери - всі ці види зовнішньої реклами допоможуть вам просунути свій бізнес найефективнішим способом.

 

Призматрони в Черкасах

Призматрони, на відміну від білбордів мають механізм динамічної зміни зображення, який дозволяє не тільки розмістити на одній конструкції три зображення, але і привертає увагу аудиторії за рахунок живописного процесу зміни зображення. Як правило, конструкції такого типу встановлюються на найжвавіших магістралях, поруч зі світлофорами і важливих транспортних розв'язках. Розміщення реклами на призматронах може бути різних форматів - від стандартних 3х6 метра до гігантських 5х15 метрів. Вартість оренди призматрони, як правило, вище щита аналогічного формату, але і ефективність розміщення на «призмі» перевершує всі очікування. Перед друком рекламного зображення для призматрони обов'язково запитайте технічні вимоги у наших менеджерів або довірте друк нашому агентству. В цьому випадку, можете бути впевнені, що запуск відбудеться точно в строк.

 

Реклама на суперсайтах в Черкасах

Суперсайти (суперборди) - це найбільші рекламні конструкції, зазвичай, розташовані на високих опорах. Як правило, для експонування реклами використовуються дві поверхні. Такі конструкції, в більшості випадків, забезпечені підсвічуванням, дозволяючи демонструвати рекламу, навіть в темний час доби. Суперсайти, через їх значного розміру, зазвичай, встановлюються уздовж великих транспортних магістралей, на мостах і естакадах. Такі безперечні переваги, як величезна рекламна площа і видимість з відстані до одного кілометра, дозволяють Суперсайт, буквально, домінувати над іншими видами зовнішньої реклами і доносити рекламу до споживача максимально ефективно. Найбільш поширені формати 5х15м, 3х12м.

 

Реклама на фасадах в Черкасах

Рекламу на фасадах і стінах будівлі, зазвичай, розміщують на брандмауерних панно, які представляють собою рекламну конструкцію величезного розміру і мають площу від 50 до 1000 кв. м. У той же час, невеликі панель-кронштейни можна розміщувати біля входу в офіс або торгову точку. Назва походить від німецького "Brandmauer" - глуха стіна без вікон, що запобігає поширення пожежі на сусідні будівлі. Використання величезній площі стіни багатоповерхового будинку дозволяє зробити вражаючий ефект на аудиторію. Суперсайти розміщуються, як правило, на центральних магістралях, на офісних і житлових будівлях, і, найчастіше, мають внутрішнє підсвічування і виконані у вигляді світлового короба або величезного лайтбоксу, наприклад, при розміщенні на фасадах торгових центрів. Ще одним помітним варіантом зовнішньої реклами є дахові конструкції. Дахи будівель прекрасно підходять для розміщення на них різноманітних конструкцій від простих банерів до складних об'ємних написів і логотипів з ілюмінацією і яскравими візуальними ефектами. Найчастіше, дахові конструкції використовуються для іміджевої та брендового реклами. Саме фасади дозволяють, при порівнянному бюджеті набирати максимальну кількість GRP (Gross Rating Point).

 

Розтяжки і перетяжки в Черкасах

Розтяжки - це довгі банери, розтягнуті між двох стовпів над проїзною частиною або магістраллю. Типовий розмір перетяжки - 1,5х10 або 1,2х8 метрів. Ідеально підходять для анонса, таким чином, оперативно купивши і змонтувавши розтяжку, можна найкращим чином донести інформацію про концерт, заході чи розпродажу.

 

Відеоекрани і вуличні світлодіодні (LED) екрани в Черкасах

Майже вся зовнішня реклама має статичну форму і це помітно знижує емоційне забарвлення рекламного пропозиції (меседжу). Хоч прізматрони і привертають увагу своїм динамічним механізмом, макет зображення залишається статичним. У відео рекламі можна розмістити кілька пропозицій, правильно розставити акценти, висловити емоції або розмістити відеоряд. Поширення вуличної відеореклами стримувала технологія виробництва надяскравих і кольорових світлодіодів. Коли ця проблема була вирішена і виробництво таких екранів за прийнятними цінами поставили на потік, рекламодавцям нашого міста став доступний такий тип зовнішньої реклами. На вуличних світлодіодних екранах найкраще розміщувати ролики невеликого хронометражу - до 10-15 секунд, так як тривалість контакту з глядачем рідко буває більше.

 

Інші види аутдор реклами в Черкасах

Крім всіх перерахованих вище, наша компанія може запропонувати вам великий вибір інших варіантів реклами на вулицях Уфи: це і рекламні стенди, реклама на зупинках, афішні тумби, троли і дошки оголошень. Щоб розібратися у величезній кількості варіантів зовнішньої реклами і найкращим чином донести рекламну пропозицію до, саме вашої цільової аудиторії - звертайтеся до наших менеджерів і адресна програма буде у вас на розгляді в найкоротший час.

© 2019 Все права защищены.