БігБОРДи ЧЕРНІВЦІ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ЧЕРНІВЦІ (ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ)

Наша компанія пропонує замовникам сучасні рекламні щити і digital-поверхні в Чернівцях та Чернівецькій області - самий інформативний і ефективний спосіб розміщення зовнішньої реклами. Продукти, представлені в каталозі нашого онлайн-сервісу, значно полегшать завдання з планування вашої рекламної кампанії, спрямованої на просування того чи іншого товару або послуги.

 

Розміщення реклами на білбордах Чернівці

Розміщення реклами на щитах є одним з основних маркетингових інструментів для залучення уваги потенційних замовників. Це в першу чергу пов'язано з характерними перевагами рекламних конструкцій даного типу. Білборд Чернівці 3 × 6 має значні габарити, тому такий об'єкт завжди потрапляє в поле зору на відміну від мелкоформатной реклами на кшталт листівок або постерів. Варто відзначити і особливий візуальний ефект, який виробляють білборди. Зовнішня реклама на щитах у Чернівцях виглядає більш яскравим і барвистим, ніж при розміщенні аналогічних матеріалів на сторінках журналів або газет, адже завдяки великій величині картинки у потенційного споживача є можливість розглянути пропонований вами товар у всій красі і оцінити його по достоїнству. Це дає додатковий стимул для прийняття рішення на користь придбання даного продукту.

 

Ще одна значна перевага реклами на щитах 3 × 6 - це максимально широке охоплення аудиторії. По-перше, білборди розміщують в найбільш багатолюдних місцях: уздовж проїжджої частини, на міських площах, в безпосередній близькості від великих торгових центрів, вокзалів та інших об'єктів, щодня відвідуваних великою кількістю людей. Завдяки оренді щитів 3 × 6 для розміщення ваших рекламних матеріалів про вашу компанію дізнаються відразу багато потенційних клієнтів, що дуже актуально для фірм, які тільки починають свій бізнес, або тих організацій, які хочуть вивести на ринок новий продукт. По-друге, білборд являє собою багатофункціональну конструкцію, яка дозволяє демонструвати інформацію не тільки в статичній формі, але і динамічної. Йдеться про можливість зміни картинки з певною періодичністю. Також багато рекламні щити Чернівці оснащені стрічкою прокрутки зображення і пристроєм для відтворення відеопрезентацій. Варто відзначити і той факт, що реклама на білбордах працює на ваш бізнес і збільшення обсягу продажів в буквальному сенсі "без обіду і вихідних". Рекламні щити 3 × 6 обладнані сучасними системами підсвічування, тому зображення виглядає ефектно не тільки в денний час, а й в темний час доби. І, нарешті, не можна випустити з уваги те, що дані рекламні конструкції повністю відповідають встановленим владою столиці правил по розміщенню рекламних матеріалів в Чернівцях, тому за збереження білбордів і захист від вандалізму відповідають співробітники правоохоронних органів.

 

Вартість реклами на білбордах Чернівці

Багато споживачів нарікають, що ціна білбордів занадто висока. У той же час, як показує практика, цей метод інформування потенційних споживачів про ваші товари і послуги є одним з найбільш швидко окупаються. Це пов'язано з тим, що така реклама в максимальні строки дає хороший результат і дозволяє отримати прибуток від продажів. Звичайно, перш ніж купити білборд, необхідно ретельно підійти до вибору моделі конструкції і фірми, яка надає послуги з розміщення рекламних матеріалів на білбордах. Бажано, щоб компанія мала достатньо досвіду здійснення своєї діяльності на ринку рекламних послуг. Не менш важливим є і те, щоб у вибраній вами фірми було все в порядку з дозволом на ведення бізнесу з розміщення реклами на щитах 3 × 6 в Чернівцях, інакше ваша угода буде оголошена нелегальної, а ви просто втратите свої гроші. І, звичайно, буде не зайвим ознайомитися з відгуками про роботу цієї організації. Потім на підставі всієї перерахованої вище інформації і цінах на рекламні щити, які готова запропонувати компанія, слід приймати рішення, чи варто співпрацювати з цією фірмою чи ні. Це дозволить вам застрахувати себе від непорядності з боку ваших потенційних партнерів.

 

Завдяки нашому інтерактивному сервісу ви зможете купити рекламний щит максимально вигідно і без ризику. У нашому каталозі зібрані кілька тисяч актуальних пропозицій від основних операторів зовнішньої реклами Чернівці та міст України. У наших клієнтів є можливість порівняти вартість білбордів і вибрати найбільш підходящий за ціною медіа-продукт. Це робить співпрацю з нами конструктивним рішенням як для бізнесменів-початківців, так і для досвідчених "акул бізнесу". Ми пропонуємо вам оптимальне рішення: ви зможете розмістити рекламу на щитах по самій вигідною ціною без шкоди для якості і ефективності, що дозволить значно зменшити бюджет на рекламну кампанію.

 

Рекламний бігборд 3х6- хороший вибір для будь-якої рекламної кампанії!

© 2019 Все права защищены.