БІГБОРДи ДНІПРО

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ)

Сьогоднішній перелік видів зовнішньої реклами в Дніпрі дуже широкий і він постійно поповнюється. Незважаючи на негативне ставлення державних службовців до реклами великого формату (щитів 3х6, брандмауерів на стінах будівель), білборди залишаються досить популярними.

 

Затребуваність білбордів в Дніпрі випливає з їх конструкції. Перпендикулярні лінії руху транспорту і пішоходів, рекламоносії легко впадають в очі. Потенційному споживачеві не потрібно докладати зусиль, щоб помітити або прочитати інформацію. У професійних руках, білборди можуть працювати на благо вашого бізнесу вже з відстані 50-60 метрів від споживача.

Наша компанія пропонуємо розміщення білбордів 3х6 на власній мережі рекламних конструкцій. Щоб замовити розміщення, достатньо зателефонувати в офіс компанії або залишити запит на нашому сайті. Наші фахівці в найкоротші терміни нададуть вам всю необхідну інформацію, адресну програму з фотографіями місць розміщення, вартість розміщення, систему знижок на вашу ел.пошту.

 

Чому співпраця з нами вигідно для вас? Тому що ми не просто даємо можливість розмістити рекламоносій в найвигіднішому місці, але і виробляємо банери на власному друкованому обладнанні. Це дозволяє нам контролювати якість виконання роботи і її терміни, монтувати готову продукцію без залучення третіх осіб.

 

Монтаж бігбордів здійснюється відразу після друку, а замовник отримує фотозвіт про виконану роботу. Завдяки комплексній системі роботи вся процедура займає не більше трьох діб з моменту надходження замовлення. Працювати швидко і якісно - наш принцип.

© 2019 Все права защищены.