БІГБОРДи харків

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ХАРКІВ (ХАРКІВСЬКІА ОБЛАСТЬ)

РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВ

Сучасні типи рекламної продукції відрізняються високою ефективністю впливу і можливістю широкого поширення потрібної інформації. Великою популярністю користуються білборди (бігборди) - окремо розташовані великі (площею в середньому 18-36 кв. Метрів.) Щити. Їх вартість в кілька разів нижче цифрових екранів, а ось за ступенем впливу на потенційних клієнтів вони цілком ідентичні.

У порівнянні з іншою рекламою, білборди мають переваги:

 

Велика площа білборда дозволяє розміщувати на ньому складні рекламні тексти, які видно з далекої відстані.

Універсальність. Встановлюються уздовж трас і вулиць, в місцях жвавого руху, поруч з торговими центрами, магазинами, стадіонами, на перехрестився.

Охоплення великої кількості потенційних клієнтів.

Довговічність. Правильно виготовлений рекламний щит простоїть протягом тривалого часу.

Різноманітність форм. У середовищі працівників зовнішньої реклами поширені такі назви, як: «ластівка», «прапор», «трикутник», «чебурашка», та інші. Набирають популярність щити з рельєфними зображеннями.

 

РІЗНОВИДИ І ТЕХНІКА ВИРОБНИЦТВА БІЛБОРДІВ

Представлений тип рекламної продукції класифікується за кількістю сторін, на односторонні, двосторонні і тристоронні білборди. Також, в залежності від конструкційного пристрою, на розбірні і нерозбірні щити. Плюс, від взаємного розташування сторін, вони можуть бути трикутної, плоскою, «V» подібної форми. Окрему увагу при установці приділяється акцентованого розміщення світла.

 

Виготовлення білборда здійснюється в кілька етапів: створення макета, підготовка плану робіт, постановка завдання для майстерні, збірка, монтаж на об'єкті. Металевий каркас оббивається листами оцинкованої сталі або фанерою, а вже на ці поверхні наноситься (за допомогою самоклеючої плівки, або спеціального друку) рекламний шар. Оформити заявку на виготовлення можна по телефону, або написавши на електронну адресу.

 

Щоб підібрати для себе білборд в Харкові і області ви можете скористатися адресною програмою.

© 2019 Все права защищены.