БІГБОРДи ХЕРСОН

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ХЕРСОН (ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ)

Розміщення зовнішньої реклами на щитах і екранах в Херсоні

Розміщення зовнішньої реклами в Херсонській області

Рекламна компанія brendbord.com.ua надає так само послугу з розміщення зовнішньої реклами на білбордах (бігборди 3х6м) міста Херсона.

 

Розміщення реклами на тій чи іншій поверхні - важливий інструмент для просування і розвитку бізнесу в будь-якій сфері. Особливою популярністю користується розміщення рекламної інформації на бігбордах вздовж пожвавлених вулиць і доріг. Пояснюється це просто. Дороги - це артерії сучасних міст. За ним за день проносяться тисячі автомобілів і курсує громадський транспорт. Барвистий, соковитий дизайн на білбордах мимоволі привертає увагу великої кількості людей. Якісно виконане оформлення і рекламне послання, практично напевно гарантує додатковий потік покупців або клієнтів. Зрозуміло, успіх зумовлений багатьма чинниками, але зовнішня реклама як правило завжди виправдовує витрачені на неї ресурси.

Розміщення на екранах

Ефективне розміщення реклами на відеоекранів в самому великих і прохідних торгово-розважальних комплексах. Вашу рекламу помітять тисячі відвідувачів торгового центру.

 

Розміщення відеоролика на двох екранах - це 720 показів ролика на добу, 22000 показів на місяць.

© 2019 Все права защищены.