БІГБОРДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (ІВАНОФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ)

Рекламні білборди, щити 3x6

Хочете збільшити обсяг продажів з мінімальними вкладеннями в рекламу? Найпростіший і доступний за ціною варіант - це вуличні білборди. Ці рекламні носії незмінно привертають увагу і мають цілий ряд переваг:

 

За рахунок великих розмірів білборда (стандартний розмір щита - 3х6 м) потенційний покупець помітить рекламне повідомлення, навіть якщо він рухається в автомобілі з великою швидкістю.

Щити розраховані на найширшу аудиторію: водіїв, пасажирів та пішоходів, з будь-яким рівнем достатку.

Вартість розміщення реклами на білборді не висока, в порівнянні з іншими рекламними носіями.

Чому варто замовити білборд в рекламному агентстві Брендборд?

Правильний підхід до розміщення зовнішньої реклами, зокрема, білбордів, гарантовано підвищить ваші продажі. Компанія Дивізіон знає, як виділитися на загальному тлі. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на те, що:

 

Ваша реклама буде розміщена в самому «касовому» місці. Ви можете купити місце на білборді в будь-якому районі Івано-Франківська та області, вздовж найжвавіших трас і по дорозі до самим респектабельним котеджних селищ. А ще наші фахівці порекомендують вам ділянку з найскладнішим трафіком. Адже навіть невеликий рекламний щит 3х6 м, розташований в місці, де постійно утворюються пробки, здатний принести більше користі, ніж величезний суперсайт де-небудь ще.

Вам будуть доступні будь-які розміри і форми. Ми пропонуємо вам як стандартні рекламні білборди розміром 3х6 м, так і широкоформатні суперборди 4х12 м і суперсайти 5x15 м. Ви можете вибрати конструкцію з одностороннім і двостороннім розміщенням.

Реклама на білборді буде працювати на вас цілодобово і в будь-яку погоду. Вночі щити додатково підсвічуються, що ще більше привертає увагу потенційних покупців. А якщо через примхи погоди рекламні щити будуть пошкоджені, наші фахівці, постійно стежать за їх станом, виправлять всі протягом доби.

Вартість виготовлення і розміщення реклами на білборді компанії Бігборд Івано-Франківськ

Ціни на рекламні білборди залежать від декількох факторів:

 

Термін аренди. Ви можете укласти з нами договір на місяць, рік або більше. Чим довше ви з нами співпрацюєте, то вигідніші умови ми зможемо запропонувати.

Розмір конструкції. Зрозуміло, стандартні рекламні щити 3х6 м коштують дешевше, ніж суперборди або суперсайти.

Місце розташування щита. Чим воно популярніше, тим вище ціна.

© 2019 Все права защищены.