БІГБОРДи КРОПИВНИЦЬКИЙ (КІровоград)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ КРОПИВНИЦЬКИЙ (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ)

Що таке зовнішня реклама?

Зовнішня реклама - графічна, текстова, або інша інформація рекламного характеру, яка розміщується на спеціальних тимчасових або стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг або на них самих, а також на автозаправних станціях (АЗС).

вікіпедія

Реклама на відкритому повітрі в Кропивницького, яка рекламує товари або послуги компанії, вважається зовнішньою рекламою. Зовнішня реклама всюди, від масивних рекламних щитів, що вистилають жваві автомагістралі до плакатів і рекламних оголошень на дверях під'їздів.

 

Головна особливість зовнішньої реклами Кропивницький - масовість, тобто рекламне оголошення демонструється всім, хто бачить його, незалежно зацікавлені вони в рекламований продукт чи ні.

Підприємства використовують зовнішню рекламу з багатьох причин, одна з вирішальних - місце розташування. Цей метод реклами не тільки дозволяє точно вибирати, де розміщуватимуться оголошення, але і гарантує доступ до аудиторії.

 

Складно проігнорувати зовнішню рекламу через її розташування. Вона не може бути швидко відключена, перенаправлено, викинута або закрита клацанням. Це один з небагатьох, що залишилися рекламних носіїв, який не контролюється споживачем.

 

Рекламні щити 3х6 (білборди) Кропивницький

Білборд - найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Він являє собою щит, розміром 3х6 метрів. Для встановлення білбордів треба трохи місця, тому вони без проблем поміщаються на ділянці землі між дорожнім полотном і тротуаром.

 

За своєю конструкцією білборди можуть бути односторонніми, двосторонніми або тристоронніми. Останній різновид часто встановлюється на перехрестях з круговим рухом.

 

Білборди використовують універсальний підхід, це відмінний варіант для бізнесу. Вони допомагають власникам малого бізнесу заявити про себе, а більшим компаніям сформувати імідж компанії і збільшити ступінь присутності в місті.

 

Сфера застосування рекламних щитів не обмежується іміджевою рекламою. Їх можна використовувати для просування цікавого заходу або спеціальної пропозиції.

 

Вся зовнішня реклама, і білборди в тому числі, орієнтована на що проходять повз людей, що міститься на них інформація коротка і лаконічна. Найчастіше на банері міститься яскрава картинка, що ілюструє продукт, приведено його назву і вказана вартість, якщо мова йде про акційну пропозицію.

 

Більш помітного рекламного ефекту вдається досягти, якщо один і той же рекламне зображення розмістити на кількох банерах, розташованих через рівні проміжки.

 

Цифрові екрани Кропивницький (Кіровоград)

Цифрові рекламні щити - є новітнім методом зовнішньої реклами, що охоплює всі елементи рекламного щита з додаванням кількох технологічних новинок.

 

Цей варіант найчастіше використовується компаніями, чия рекламна стратегія постійно змінюється, тому що є можливість завантаження власного дизайну або відео на рекламний щит і внесення змін в режимі реального часу.

 

На таких екранах зазвичай розміщується кілька оголошень з екранним часом аж до півтори хвилини.

 

Плакати і вивіски Кропивницький

Зовнішня вивіска, на зразок об'ємних світлових букв на будівлі, часто - перше, що бачить клієнт. Вив повинна бути яскравою і помітною, але не занадто різкою, щоб привернути до себе увагу і інформативним, щоб покупці знали, що там продається.

 

Навіть популярні бренди, такі як KFC і METRO, використовують якісні і яскраві вивіски, щоб повідомити «Ми тут, ласкаво просимо!».

 

Плакати - ідеальні для малих і середніх підприємств, реклама плакатів може допомогти підвищити впізнаваність бренду, передаючи сильні маркетингові повідомлення, такі як запуск продукту або початок акції.

 

Вони створюють можливість швидко і точно розмістити оголошення для потрібної аудиторії, розміщуючи його в різних місцях. Використовувані в якості невеликих рекламних щитів на міських дорогах або уздовж стін місць великого скупчення людей, плакати бувають різних розмірів і форм, що дає компаніям гнучкість в дизайні.

© 2019 Все права защищены.