БІГБОРДИ КИЇВ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ У м. КИЇВ (КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)

Білборди - конструкції, з двома робочими поверхнями, призначені для установки уздовж транспортних магістралей, розташованих між великими населеними пунктами і на муніципальних автомобільних дорогах.

 

«Брендборд» - одна з найбільших компаній, готова надати у ваше розпорядження власну мережу носіїв. Серед них рекламні щити (Київська область, Київ). Повний список наших об'єктів за запитом. Скільки коштує реклама на білборді в кожному конкретному місці, ви можете дізнатися, зателефонувавши за нашими телефонами

Термін «Білборд» виник в США, коли на вулицях стали використовуватися дерев'яні конструкції ( «board»), з прикріпленими на них оголошеннями ( «Біллі»).

У нашій країні білборди з'явилися в кінці 20 століття, поступово ставши одним з популярних видів просування товарів і послуг. На розміщення реклами на щитах тільки в Україні витрачається в рік значно більше 3, мільярдів доларів.

Найбільш затребувані рекламні щити (Київ в даному випадку не виняток) мають формат - 3 * 6м і мають дві робочі поверхні. Виготовляються також нестандартні варіанти.

Вартість розміщення реклами на білбордах 3х6 досить демократична. Завдяки орієнтованості на учасників дорожнього руху: водіїв автотранспорту, пасажирів і пішоходів, з метою залучення їх уваги, оренда рекламних щитів виключно вигідна в місцях зниження швидкості автомобільного та пасажирського потоку.

Рекламні щити Київ виготовляються:

односторонні; двосторонні; з трьома - чотирма рекламними сторонами.

Ціни на розміщення рекламних щитів 3х6 і на їх виготовлення залежать від побажань замовника. Вартість розміщення реклами на банерах індивідуальна в кожному випадку. Розміщується зображення може носити статичний характер або бути динамічним і рухливим. Використання мінливих елементів знижує вартість, збільшує привабливість для бізнесу. До таких конструкцій можна віднести: роллерниє дисплеї, прізмавіжн (призми, з трьома рівними сторонами - гранями, які повертаються).

Застосовуються також різні візуальні ефекти, комбінування з іншими носіями (використання об'ємних літер), голографічні та інтерактивні зображення, використовуються елементи, що виходять за межі рекламних полів.

При виготовленні використовується спеціальна оцинкована сталь або фанера і проводиться обробка спеціальним складом, який захищає всі конструктивні елементи від зовнішнього несприятливого впливу. Для друку використовується баннерное полотно.

Від використовуваних матеріалів і професіоналізму виконання залежить термін служби. Тут важливі і якість друку, і вид банерній тканині, які вибираються відповідно до погодних і кліматичними умовами. Особлива увага приділяється різних варіантів зовнішнього і внутрішнього освітлення.

Вартість зовнішньої реклами в Київській області досить невисока порівняно з іншими видами просування, а ефективність її безсумнівна.

Печать баннеров Киев Разработка Баннеров Киев Наружная реклама Киев

© 2019 Все права защищены.