БІГБОРДи миколаїв

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ МИКОЛАЇВ (МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ)

Переваги розміщення на рекламних щитах (бігборди) 3х6 метра в Миколаєві

 

зручність сприйняття

 

Стандартний розмір щита білборда - 6х3 м. Інформація на прямокутному полотні сприймається простіше, це звичний всім формат альбомної орієнтації. Завдяки великим розмірам текст і зображення видно здалеку і вони неодмінно привертають людини. Саме тому 6х3 - основний і часто єдиний розмір рекламного білборда.

 

Широке охоплення аудиторії

 

Трафік на міських вулицях настільки високий (особливо в години пік), що кількість людей, які побачать вашу рекламу, може обчислюватися не просто сотнями, а й тисячами. Дійсно, виміряти потік потенційних покупців, які побачать щити 6х3 м., Практично неможливо. Причому це люди різної статі, віку, захоплень, адже по вулицях ходять (їздять) все. Різна цільова аудиторія - це величезний плюс, + 50% до ефективності.

 

Низька ціна відгуку

 

Ціна відгуку - це вартість одного перегляду або кліка по банеру (у випадку з контекстною рекламою). Виміряти ціну за один відгук у випадку з розміщенням білборда практично неможливо, однак, оцінивши в середньому трафік, можна все-таки дізнатися в яку «копійку» вам обходиться перегляд рекламного щита. Таким чином, щити 3х6 з рекламою завжди дешевше за вартістю, ніж реклама на медіа в перерахунку на «клік».

 

Ненав'язливість

 

Рекламні білборди Миколаїв - звична для нас частина навколишнього світу. З дитинства ми бачимо їх і сприймаємо цілком спокійно на відміну від реклами на телебаченні, яка нерідко викликає непереборне бажання схопити пульт і перемкнути канал. Ваші потенційні покупці мають право вибору - сприймати чи ні інформацію на банері. Реклама на щитах обов'язково знаходить свого читача, адже найчастіше на вулиці або в пробці наш погляд блукає і шукає на чому зупинитися.

Особливості реклами на щитах 3х6

Білборди розрізняють не тільки за розмірами, але і кількістю сторін. Звичайна конструкція має дві сторони:

 

сторона А - знаходиться по ходу руху - найбільш важлива сторона, її сприйняття і рекламний відгук найвище

сторона В - зворотна сторона - для матеріалів, що носять напомінательний, суто інформаційний характер.

Щит 3х6 може мати і сторону C в тому випадку, якщо щит складається з трьох сторін (у вигляді розташованого в площині трикутника). Конструкції можуть розташовуватися тільки в спеціальних місцях, зазвичай їх розміщують на кільцевих і на перехрестях.

 

Потрібно підвищення продажів? Замовте розміщення реклами на білбордах в Миколаєві на щитах 3х6 метра в нашому рекламному агентстві! І не забудьте ознайомитися з переліком гарячих пропозицій по площах!

© 2019 Все права защищены.