БІГБОРДи одеса

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ОДЕСА (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ)

Одеса - прекрасне місто-курорт, розташований на узбережжі Чорного моря, зі своїм м'яким субтропічним кліматом. Бурхлива південна рослинність покриває практично всю територію міста, від пляжної морської зони, йдучи вгору в гори і ховаючись десь високо над горизонтом. Звичайно двигун торгівлі не залишив і цей рай в Україні. Протягом усього проспекту, і тут і там, рясніють різнобарвними палітрами рекламні білборди. Великі рекламні щити, як правило розташовані уздовж автомобільних проїжджих частин, що несуть різного роду інформацію, будь то реклама компаній, фірм і підприємств; інформація про знижки на всілякі товари і послуги; про акції та святкових розпродажах, і є, так звані білборди.

Звідки ж таке поширення в курортному місті отримали саме ці рекламні конструкції ?! Насправді, відповідь проста і зрозуміла! По-перше, це звичайно ж масштаби. Швидше саме завдяки своїм розмірам, білборди в Одесі так легко можна помітити, незважаючи на навколишнє і, часом занадто гіллясту, рослинність. По-друге, розташування поблизу автомобільних трас. А з огляду на велике скупчення автотранспорту в Одесі, особливо в літній період, а так само часті й тривалі дорожні затори, білборди стали дуже корисним рекламним інструментом, який будь-хто, нудьгуючий в пробці водій, встигне не тільки добре розглянути, а й при виникненні інтересу, записати контактну інформацію. Та й будь-який пішохід, гуляючи по місту, навряд чи залишить непоміченими, велетенських розмірів рекламні конструкції. Ще один фактор, що впливає на переваги даної рекламної конструкції серед інших різних видів зовнішньої реклами, це наявність підсвічування, яскраво виділяє щит серед силуетів нічного міста. І тут вже ніхто не сперечатиметься, що добре оформлені з точки зору дизайну і грамотно опрацьовані в плані інформативності сочинські рекламні щити, навіть при повній незацікавленості аудиторії, будуть як мінімум джерелом запам'ятовування бренду компанії, який не пошкодував свого бюджету на такого роду, щодо недешеву рекламну кампанію.

 

Не знаю, чи варто після цих красномовних доказів переконувати рекламодавців в виборі саме цього виду зовнішньої реклами, але факт залишається фактом. Білборди в Одесі були, є і будуть одним з найпотужніших рекламних носіїв і навряд чи коли будуть безнадійно порожні.

© 2019 Все права защищены.