Рекламна поліграфія ЛУЦьК

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

Друк поліграфії в Луцьку

Чому рекламна поліграфія - зброя успіху, та ще й секретний?

 

     Виділимо основні складові, що гарантують окупність коштів на поліграфічну рекламу.

 

     1. Ненав'язливість. На відміну від теле-, радіо- та інших видів рекламної продукції, рекламна поліграфія (календарі з логотипом вашої фірми, листівки, буклети, візитки, каталоги тощо) не викликає різкого відторгнення своєю агресивністю і насильницької подменой матеріалу.

     2. Практична користь. Явна необхідність і корисність поліграфічної реклами не потребує пояснення. Практичність календаря або записної книжки з логотипом рекламованого товару не викликає ніяких сумнівів, а багаторазовий перегляд споживачем грамотно оформленої поліграфічної реклами неодмінно створить стійкий ефект запам'ятовування.

     3. Довгочасність дії. Якщо розроблений стиль і дизайн основної торговельної марки (логотипу) створений вдало, то, незначно модифікуючи носії, можна використовувати рекламу нескінченно довго.

     4. Секретність. Сила підсвідомого впливу поліграфічної реклами в її латентному, (неявно) впливу на споживача.

 

 

У рекламному агентстві Луцьк  Ви можете замовити: візитки будь-якої складності, календарі, листівки різних форматів, плакати, листівки, буклети, каталоги, фірмові бланки та конверти, воблери, флаєри, а так же меню (для кафе і ресторанів).

створення візиток

     Візитки - це «видатковий» рекламний матеріал. В рамках однієї візитки повинен мати будь-який співробітник, який так чи інакше пов'язаний із спілкуванням з іншими людьми і наданням інформації про фірму. Грамотно спроектована візитна картка характеризує власника з позитивного боку, підкреслюючи статус, стиль фірми і найбільш точно представляє Вас потенційному клієнту.

     Співробітникам нашої компанії не важко зробити візитку для будь-якої сфери діяльності, так як вони працювали з представниками багатьох професій. Візитки виготовляються при використанні різноманітної друку і різного типу паперу, вибір яких залежить від тиражу і наявного клієнтом бюджету. Таким чином, можна застосувати:

 

     • Цифровий друк

     • шовкотрафаретного друку

     • Офсетну друк

     • Фольгування

     • Тиснення

     • Конгрев

 

     Фахівці нашої організації в Луцьку, з'ясувавши цільове спрямування використання паперу, порадять найбільш економічний і вигідний варіант використання паперу, а також допоможуть з вибором дизайну і стильового напрямку.

Печать баннеров Разработка баннеров

© 2019 Все права защищены.