БІГБОРДи ПОЛТАВА

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ПОЛТАВА (ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ)

На сьогоднішній день компанія Брендборд одне з успішних агентств зовнішньої реклами Полтавської області, яка пропонує розміщення реклами на статичних і динамічних (трівіжен) магістральних щитах від власника розміру 3х6 м і 4х12 м. В Полтаві

 

Кілька енергійних молодих людей, які мають великий досвід роботи в сфері зовнішньої реклами, натхнені великою кількістю власних ідей, вирішило, для просування цих ідей, створити власну компанію. Таким чином, і з'явилася компанія бігбордах, яка в найкоротші терміни стала помітним явищем на рекламному ринку.

 

В наявності рекламного агентства є кілька десятків статичних магістральних щитів 3х6, суперборди 4х12, призматичних щитів з динамічно змінюється зображенням в містах Полтава та Полтавської області на найжвавіших дорожніх магістралях, що дає можливість здійснювати максимально щільний контакт з аудиторією і проводити максимально ефективні рекламні кампанії.

 

Оренда білбордів в Полтаві

Рекламне агентство візьме на себе розміщення вашої зовнішньої реклами в м Полтава. Бігборди від власника встановлені на перехрестях і автомобільних розв'язках основних міських автомагістралей, в місцях їх перетину з пішохідними і тротуарними доріжками для максимального охоплення аудиторії.

 

Ми пропонуємо приватним особам і організаціям оренду зовнішньої реклами - статичні щити 3х6 м і суперборди 4х12 м, а також динамічні прізматрони, трівіжн, прізмавіжн борди, які ми маємо в чималих кількостях. Будучи власниками цих конструкцій, ми пропонуємо вам без переплати за послуги посередників дієву допомогу в проведенні довгострокових рекламних кампаній і встановлення тісного контакту зі споживачами.

 

вигідна реклама

У Полтаві дуже популярна оренда рекламних щитів 3х6 м. Односторонні і двосторонні білборди 3х6 дозволяють при малих вкладеннях швидко підвищити впізнаваність бренду і компанії. Вони і суперборди 4х12 обладнуються зовнішнім підсвічуванням для темного часу доби. Великоформатні конструкції 4х12 м видно за кілометр, що вигідно відрізняє їх з усього рекламного поля.

 

Призматрон зовні нагадує звичайний щит 3х6, але на ньому розташовується не 1, а 3 зображення, що послідовно змінюють один одного. Призма має тригранник, який, обертаючись навколо своєї осі, періодично демонструє кожну грань. Таким чином, на призмі можна розмістити 3 рекламних сюжету, завдяки чому ефект неймовірно високий. За рахунок цього призма досить-таки вигідна, навіть, незважаючи на те, що її оренда вище оренди статичного щита.

 

Також розміщення зовнішньої реклами неподалік від вашого підприємства має величезну ефективність, так як спонукає потенційних клієнтів скористатися вашими послугами в самий найближчий час. Як видно, навіть з маленьким бюджетом можна проводити досить успішно рекламну кампанію як для Квест комната Полтава

© 2019 Все права защищены.