РЕКЛАМА НА АВТО ЛУЦЬК

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

Розміщення реклами на автотранспорті Луцьк

Ваш автотранспорт працює ефективно на благо вашого бізнесу? Є ще резерв!

 

Оформлення корпоративного транспорту рекламою допоможе використовувати його ще ефективніше. Навіть коли він їде "порожняком". Навіть коли він стоїть на парковці. Нанесення реклами на транспорт - очевидне рішення для посилення віддачі від нього. Скільки потенційних клієнтів прочитають вашу рекламу, запам'ятають її? А у скількох, понад цього, назва, образ вашої торгової марки відкладеться в підсвідомості після мигцем кинутого погляду на ваш автомобіль? І обов'язково "вистрілить", можливо не відразу, а після знайомства, наприклад, з іншого вашою рекламою - зовнішньої, поліграфією і т.д.

Оформлення автотранспорту, як в рекламних, так і в естетичних цілях, входить в наше життя все стрімкіше.

У будь-якому місті до 90% населення користується тим чи іншим видом автотранспорту. Таким чином, розміщена на ньому рекламна інформація має дуже велике охоплення.

 

Крім оформлення автотранспорту в рекламних цілях, так само використовується оформлення з метою естетичних. В такому випадку, оформлення самоклеящимися плівками вийде в десятки разів дешевше, ніж дорога аерографія.

Видів громадського та комерційного транспорту існує безліч: автотранспортний, залізничний, морський, повітряний - таке розмаїття представляє широкі можливості для розміщення реклами в Луцьку - реклами, яка буде доступна для перегляду широкому колу людей. Багато компаній в Луцьку планують аналогічні розміщення, як невід'ємну частину в комплексі з масовими заходами з проведення запланованої рекламної кампанії товарів або послуг.

© 2019 Все права защищены.