БІГБОРДи СУМИ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ СУМИ (СУМСЬКА ОБЛАСТЬ)

Білборди в Сумах

Білборди - найбільш поширений формат зовнішньої реклами, що представляє собою, як правило, рекламний щит розміром 3 × 6 метра. Завдяки розміщенню білбордів на великих транспортних розв'язках і в інших місцях скупчення людей забезпечується ефект запам'ятовування бренду, товару або послуги.

 

За допомогою реклами на білбордах ви зможете організувати масштабні рекламні кампанії на території Сум і Сумської області.

 

види білбордів

Розрізняють такі види рекламних білбордів:

  • статичні білборди (двосторонні окремо стоять рекламні щити 3 × 6 метра),
  • динамічні білборди «прізмавіжн» (рекламний щит, у якого інформаційне поле утворене з набору рівносторонніх тригранних призм),
  • брандмауер (білборд великої площі, найчастіше закріплений на фасаді будівлі).

 

Де ефективніше розміщення зовнішньої реклами на білбордах в Сумах?

При виборі найбільш ефективного розташування рекламного білборда варто враховувати мети проведеної рекламної кампанії, а також її цільову аудиторію. Розміщення реклами на білбордах в Сумах ефективніше в тих місцях, де швидкість транспорту нижче, а саме: перед переходами, світлофорами і постами Даї. Наші фахівці проведуть оцінку всіх факторів, що впливають на ефективність розміщення реклами на білбордах, забезпечивши успішний результат рекламної кампанії!

 

Ціна реклами на білбордах в Сумах

Багатьох цікавить питання, скільки коштує реклама на білбордах? Відразу варто відзначити той факт, що вартість реклами на білбордах нижче, ніж вартість розміщення реклами на деяких інших рекламних носіях. Співвідношення ефективності та ціни реклами на білбордах робить цю форму зовнішньої реклами найбільш популярною і затребуваною!

 

Ціна реклами на білбордах в Суми залежить від наступних факторів:

термінів розміщення (на термінове розміщення реклами на білборді ціна більше),

місця розміщення конструкції,

форми, розміру і конфігурації (ціна рекламного білборда нестандартної форми вище звичайної, використання нестандартних виносних елементів збільшує вартість реклами на білборді).

© 2019 Все права защищены.