БігБОРДи ТЕРНОПІЛЬ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ТЕРНОПІЛЬ (ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ)

Цифрові щити або білборди - це конструкції, що дозволяють доносити до споживача рекламну інформацію в цифровому форматі. Як правило, вони представляють собою окремо стоять пристрої уздовж трас, на перехрестях або біля великих торгових центрів, в місцях з великою прохідністю людей.

 

Цифрові білборди в Тернопіль дозволяють розміщувати на них повнокольорові і барвисті зображення у вигляді текстової, графічної або анімаційної інформації (відеоролики). Компанія Бігборди Тернопіль пропонує всім бажаючим послуги розміщення реклами на світлодіодних білбордах по всій території України.

 

Чому варто розміщувати свою рекламу на LED-щитах?

Динамічна реклама сьогодні вважається одним з найбільш інформативних, ефективних і перспективних методів привернути увагу потенційного клієнта. Це помітний і позитивно сприймається рекламний канал, який досить результативно допомагає в просуванні продукції та послуг.

 

Серед незаперечних переваг реклами на цифрових білбордах, такі:

 

Реклама швидко і оперативно запускається, варто тільки попередньо змонтувати ролик.

Розміщення інформації не вимагає особливих витрат сил і часу, так як зробити це можна дистанційно, через комп'ютер.

Ви можете розміщувати свою рекламу на будь-який термін.

Змінити ролик і адаптувати його під цільову аудиторію можна швидко і просто.

Динамічні, барвисті ролики видно в будь-який час доби і привертають більше уваги, ніж статична реклама.

Такий тип реклами вважається найбільш оптимальним для багатьох галузей діяльності людини, тому сьогодні він настільки популярний.

 

Комплекс послуг від компанії Брендборд

Наша компанія пропонує цілий комплекс послуг з розміщення реклами на LED-щитах, в який входить розробка рекламного ролика, підбір оптимального місця для його трансляції, аналітика і статистика реклами.

 

Працюючи з нами, ви гарантовано отримуєте якісну рекламу, яка буде працювати на вас з перших секунд запуску рекламної компанії. Незважаючи на те, що Брендборд - одна з лідируючих компаній по розміщенню реклами на світлодіодних щитах, у нас доступні ціни.

 

Ми завжди відповідально ставимося до будь-якого замовлення і зобов'язуємося виконати його точно в терміни. Якщо вас зацікавили послуги з розміщення реклами на цифрових сітіборди в Тернополі і інших містах Тернопільській області, варто звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи. Наші фахівці завжди готові подати вам руку допомоги і зайнятися вашим замовленням вже сьогодні.

© 2019 Все права защищены.