БІГБОРДи ВІННИЦЯ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ВІННИЦЯ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ)

Друк банерів і оренда рекламних білбордів в Вінниці

Розміщення реклами в великих містах - це завжди вигідне вкладення грошей за рахунок великої кількості людей, які переглянуть вашу рекламу і згодом звернуться до вашої компанії або придбають саме ваш товар в магазині. Якщо ви плануєте розміщувати зовнішню рекламу в Вінниці, пропонуємо послуги нашої компанії:

 

  • друк банерів в Вінниці;
  • реклама на зупинках у Вінниці;
  • оренда рекламних щитів (білбордів) в Вінниці;
  • інші види послуг з виготовлення реклами, розміщення та оренди рекламних площ.
  • інші види послуг з виготовлення реклами, розміщення та оренди рекламних площ.

Для довідки. Вінниця - розвивається велике місто, з населенням понад 370000 осіб. У місті є промислові підприємства. Тут розташовано представництва крупніх компаній. Вкладення в зовнішню рекламу неухильно ростуть, за останній рік приріст склав 6%.

 

Крім розміщення реклами на щитах 3х6 (білборди) в Вінниці, ми можемо запропонувати вам рекламні площі в усіх містах України. Це дуже зручно з точки зору комплексного підходу до охоплення цільової аудиторії.

 

Ми цінуємо ваш час і тому виконуємо всі доручені нам роботи в стислі терміни. Ви стверджуєте нам медіаплан, а далі працюємо ми.

 

Для того щоб ми могли запропонувати вам найкраще розміщення на одному або декількох білбордах, заповніть на сайті запит. У запиті вкажіть бажану кількість білбордів у Вінниці і інших містах України. Форму запиту та іншу контактну інформацію для зв'язку з нами ви знайдете у верхній частині сайту. Після надходження від вас запиту наш менеджер зв'яжеться з вами і запропонує варіанти найкращого розміщення. При необхідності вписати розміщення реклами в певний бюджет, теж сміливо телефонуйте нам, ми зможемо підібрати варіанти.

 

У чому ми кращі

Наша компанія пропонує якісний сервіс.

 

Ми вважаємо, що роботу треба виконати так, щоб нашому клієнтові не доводилося відволікатися від свого бізнесу на вирішення тих питань, які ми можемо вирішити самі.

 

У нашій компанії ви можете замовити як повний комплекс послуг, так і розмістити частину замовлення.

 

Ми завжди підемо вам назустріч і постараємося знайти компроміс.

 

Ми не завалюємо наших клієнтів купою паперу, весь необхідний документообіг.

 

Нам ви можете доручити координаційну роботу, наприклад, якщо ви розміщуєте ваш замовлення по частинах в різних рекламних агентствах.

 

У нас помірні ціни та постійно діючі знижки для клієнтів і рекламних агентств.

© 2019 Все права защищены.