Бігборди ВОЛИНЬ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

Білборди Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський, Дубно (Волинська область)

Рекламне агентство Луцьк є одним з найбільших операторів зовнішньої реклами в Луцьку та Волинській області. Ми розміщуємо рекламу на власних білбордах форматів 3х6, 5х15, 4х12, а також професійно надаємо інші послуги: розміщення реклами на зупинках, обклеювання маршруток і автобусів рекламою, реклама в метро, в тому числі на Wi-Fi, на цифрових білбордах і медіафасади. Компанія активно розвиває власну мережу цифрових суперсайтів 4х12 і скроллером 2.7х3.7, які більше не обмежені лише двома рекламними поверхнями.

 

Багато років спеціалізації на здачу білбордів в оренду ми накопичили величезний досвід. Тепер ми точно знаємо який рекламний щит 3х6 або 5х15 принесе максимальну користь для кожного конкретного клієнта, і вміємо складати персональні комерційні пропозиції, які враховують особливості бізнесу та місця розташування наших клієнтів. Також ми знаємо, що не всякому нашому клієнтові підійде саме реклама на щитах 3х6. В цільової локації може не виявитися якісних щитів. Тому, ми пропонуємо нашим клієнтам інші види зовнішньої реклами в Луцьку та Волинській області.

Крім розвитку власної мережі рекламних конструкцій, рекламна агенція вже більше 5 років активно розвиває напрямок медіабаїнгу. Завдяки високій експертність в цьому напрямку, ми розміщуємо рекламу в Луцьку та Волинській області на максимально вигідних умовах для наших клієнтів і з великими знижками.

Наружная реклама Луцк

© 2019 Все права защищены.