БІГБОРДи запоріжжя

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ЗАПОРІЖЖЯ (ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ)

Виготовлення зовнішньої реклами

У Запоріжжі, Запорізькій області виготовлення зовнішньої реклами, друк банерів, монтаж рекламних щитів - кращий спосіб привернути покупців і потенційних клієнтів. Серед методів рекламування продукції: створення вивісок, світлових коробів, різних табличок і покажчиків, оформлення вітрин, інтер'єрна та банерна друк, наклейки на самому товарі. Однак одним з найбільш ефективних і популярних способів є рекламні щити, звані також терміном білборди.

 

Оренда рекламних щитів

Встановлюються уздовж доріг з найбільш пожвавленим рухом, вони щодня інформують безліч людей про конкретний товар або послугу. З яскравим підсвічуванням таке наочне засіб інформування безперервно забезпечує надання даних про зображеного продукті. Здача в оренду рекламного щита (бігборд) ціна якої залежить від місця розташування, може здійснюватися на строк від одного до декількох місяців із щомісячною оплатою.

 

Зовнішня реклама - рекламне агентство Запоріжжя

Зазвичай використовується білборди, розмірами три на шість метрів. Бувають вони і односторонні, як правило встановлені на стінах будівель, і двосторонні, найбільш поширені (одна сторона по ходу руху праворуч, інша - ліворуч), і навіть тристоронні, так звані призми. Складаються білборди з каркаса, скріпленого з листами з фанери або сталі, які потім покривають спеціальним складом. Наносити оголошення можна як на папір, так і на банерну тканину, в разі крайньої тканинна щільність становить близько 550 мкм. При використанні паперу для друку зображення, в оренду не перевищує місяця, так як паперові вироби недовговічні в умовах постійних погодних змін. Вони не стійкі до впливу дощу, снігу, яскравого сонця, на відміну від вінілу, що входить до складу матеріалу банерів.

 

Установка рекламних конструкцій в Запоріжжі

Як правило монтуються поблизу магістралей, шосе і жвавих міських доріг перпендикулярно транспортним потокам. У разі наявності двох сторін конструкції, лицьова краще, і тому дорожче, ніж зворотна. Для гарного результату необхідно: розробити ідею майбутнього проекту, спроектувати і виготовити конструкцію, отримати дозвіл на її монтаж і, нарешті, встановити сам білборд і додаткове освітлення. Однак, крім цього, буде потрібно подальше обслуговування установки і проведення періодичних ремонтних робіт. Всі ці етапи можна уникнути, просто замовивши місце на вже готовому щиті на потрібний термін.

 

Зовнішня реклама на щитах (бігборди): оренда щитів і білбордів

Такий маркетинговий метод - самий традиційний, доступний і ефективний. Він насправді дієвий і приносить величезну користь компанії. Головні показники, якими повинні володіти білборди - це помітність і лаконічність. Незважаючи на великі габарити, для забезпечення легкої впізнаваності, плакат не повинен бути перевантажений інформацією. При стандартних розмірах цих конструкцій водій і пасажири здатні одночасно стежити за дорогою і звертати увагу на щитові плакати. Барвиста, зрозуміла і коротка реклама обов'язково запам'ятається і підвищить статус рекламованої компанії.

© 2019 Все права защищены.