БІГБОРДи ЖИТОМИР

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 30 ХВИЛИН

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана

БІЛБОРДИ ЖИТОМИР (ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ)

Рекламні щити

У Житомирі, як і в багатьох інших містах України, популярні такі види зовнішньої реклами, як щити розміром 3х6, суперсайти і сіті-формати. Розміщуються вони в найбільш прохідних місцях міста:

 

вздовж магістралей і шосе;

вздовж доріг місцевого значення;

в центральних районах міста.

Рекламний щит (білборд або бігборд) може служити також і покажчиком - просто підберіть конструкцію, що знаходиться поруч з вами. Адресна програма рекламного агентства включає велику кількість майданчиків для розміщення вашої реклами на території Житомира. Щоб ознайомитися з добіркою, залиште нам контактні дані, і ми надішлемо її в короткі терміни.

 

Чому варто звертатися в Брендборд?

Великий вибір конструкцій для оренди в різних районах Житомира, а також ще в більш ніж 200 містах України.

Наші фахівці зроблять всю роботу на протязі співпраці - від укладення договору до демонтажу конструкції після закінчення терміну оренди.

При необхідності ви можете звернутися до нас і за послугами дизайнера - ми допоможемо розробити макет білборда для вашої рекламної кампанії.

Рекламне агентство має величезний досвід в проведенні кампаній будь-якого масштабу, тому наші фахівці без проблем підберуть для вас найбільш вигідні варіанти розміщення.

Щоб дізнатися подробиці надання послуг запросите зворотний дзвінок на сайті. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть підібрати відповідні рекламні щити в Житомирі і оформити заявку.

© 2019 Все права защищены.